HAKKIMIZDA

Palms Fit

HAKKIMIZDA

Biz yeni evlenip bu işi kuran Müjgan SAY ve Serhat SAY çiftiyiz. Müjgan Say, bu işle ilgili deneyimi olan Drama Öğretmeni, Serhat SAY, özel sektörde satış gibi bir çok alanda ve kamuda çalışmış Makine Mühendisi. Kişilerin ve çocuklarının ilgi ve beklentilerinin ne olabileceğini bilen kişiler olduğumuzu düşünüyoruz. Uzun çalışma senelerinden sonra bir girişimde bulunmak istedik. Öncelikle bu işi kendimizin ve tüm gelecek olan kişilerin ihtiyacı olan HUZUR’u bulmaları için açtık.

Çünkü değişen ekonomik etkenler ve küresel durumlardan dolayı herkesin tek aradığı şey Huzur. Diğer geçerli sebep te tabi ki SAĞLIK. Biz bu 2 unsuru birleştirmek istedik. İnsanlara bir spor salonu konsepti yerine kendi evinin salonunda zayıflıyormuş hissiyatını vermek istedik. Müstakil bir ev rahatlığı sağlamak, seans sonrası kahvelerini içmeleri ve sohbet etmeleri için de bahçemizi buna göre dizayn ettik. Bu şekilde iş yerimizin önce ruhunu oluşturduk.

Sonra yurtdışı menşeili yeni teknoloji zayıflama cihazlarımızı merkezimize yerleştirdik. Bu cihazlar kişilerin Sağlıklı ve Hızlı Zayıflamalarına olanak tanımaktadır. Seansımız toplamda 45 dakika sürmektedir. Spor salonlarında 4 saatte harcanan efora eşittir. Bu sürede 1000 ile 1500 arası kalori yakımı gerçekleşmektedir. Zamandan kat ve kat kazanç sağlanmaktadır. En değerli şeylerden birisinin de ZAMAN olduğunu düşünerek, danışanlarımıza minimum zamanda maksimum fayda sağlamaktayız. Saatlerce spor yapmaya vakitleri olmayan ya da kısa zamanda verim almak isteyen kişilerin tercih ettiği bir yöntem sunmaktayız.

Yatırıma önce 1 cihaz çifti ile başladık sonra pandemi dönemi olmasına rağmen artan talep üzerine kapasitemizi arttırıp 3 cihaz çiftine çıkardık. Pandemi koşullarına uygun bir merkez olması için fazla kişinin aynı anda aktivitede olmadığı bir merkez oluşturduk. Yine bu koşullarda sağlığı düşündüğümüz için apartman dairesi, bodrum kat ya da hava almayan bir yer olmaması için çok araştırıp, giriş kat, yüksek tavanlı, çevresi açık, havadar bir yer seçtik. Pencerelerimiz zeytin ağaçlarına bakıyor. Danışanlarımız yeşilliklerin içerisinde, kuş sesleri eşliğinde spor aktivitelerini gerçekleştiriyor.
Hijyeni her zaman en ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Gelen danışan ve misafirlerimize kahve çeşitleri, detox suları, su, soda vb. içecekleri ücretsiz sunuyoruz. Bu ikramlara ısrarla ücret ödemek isteyenler, patili dostlarımız için oluşturduğumuz kumbaramıza bağışta bulunabiliyorlar. Sokaktan sahiplendiğimiz 2 adet kedimize de bahçemizde bakıyoruz. Onları görmek istedikleri için danışanlarımızı spora da teşvik etmiş oluyoruz. Merkezimizden kimsenin mutsuz ayrılmasını istemiyoruz. Biz aslında bir yaşam alanı kurduk diyebiliriz.


Tüm bunları toparlayacak olursak; sürümden kazanmayı düşünmeyerek, kişiye özel, temiz, huzurlu, ferah, sağlık kazanabileceği, hızlı zayıflayabileceği, zamandan kazandıran bir merkez oluşturduk. Pandemi döneminde cihaz sayılarımızı arttırarak, dekorasyon da dahil 1 milyon TL ye yakın yatırım yaptık. Çünkü Mersin bunun fazlasını hak ediyor. Biz de insana, canlıya, doğaya olan saygımızla işletmemizi geliştirmeye ve sizlere layık olmaya devam edeceğiz.