30 Dakikada 1500 Kalori Yakmak Mümkün!
15 DAKİKA DENE
30 Dakikada 1500 Kalori Yakmak Mümkün!
15 DAKİKA DENE
Palms Fit

Mersin Zayıflama Merkezi

PALMS FIT

İnsan sağlığı, mutluluğu ve huzurunu çıkış noktası düşünerek açmaya karar verdiğimiz işletmemiz Aralık 2020 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

1 adet infrared ve vakumlu yürüyüş bandı ve 1 adet roll masaj (lenfatik drenaj) cihazı ile başladığımız yolculuğumuza, pandemi koşullarında artan talebe karşılık vermek için Nisan 2021 tarihinde toplamda 3 adet yürüyüş bandı ve 2 adet roll masaj cihazı sayısına çıkartarak devam etmekteyiz.
Değerlerimiz olan insana, canlıya ve doğaya saygı vizyonumuz, sağlık, mutluluk ve huzur misyonumuzla gelişmeye devam ediyoruz.

HAKKIMIZDA

CİHAZLARIMIZ

Mersin Zayıflama Merkezi

VACUTHERM

İnfrared ısı ve Vakum teknolojileri ile donatılmış kapsülün içinde bulunan koşu bandı üzerinde negatif (düşük atmosferik) basınç ortamında yürüyüş veya koşu yapılmaktadır. 30 dakika uygulanır. Ortalama 1000 - 1500 arası kalori yakılmaktadır. Bu 2 teknolojiyi birleştiren yenilikçi zayıflama ve bölgesel incelme cihazıdır.
Bu cihaz; spora yeni başlayanlar, zayıflamak ve sıkılaşmak isteyen, spor salonuna gidecek vakti olmayan ve kısa sürede sonuç almak isteyenler için de etkili bir yöntemdir.

DETAYLAR
15 DAKİKA DENE
Mersin Zayıflama Merkezi

BODY ROLL

2.500 yıllık Uzakdoğu masajı tekniğinin mekanize olmuş, günümüz teknolojisine uyarlanmış halidir.
15 dakika uygulanmaktadır.Makinede bulunan IR İnfrared ısı teknolojisi kan akışını hızlandırır. Vücudunuzdaki yağların yüksek oranda yakılmasında büyük rol oynar, rahatlama, ağrıları dindirme ve selülit giderici etkiler sunar. Ayrıca iltihaplı ödem ve ifrazatların çözümüne yardımcı olur.

DETAYLAR
15 DAKİKA DENE

ÜyeliklerPaketlerimiz


Haftada en az 3 seans gelmeniz önerilir. Form korumak ya da sağlık amaçlı gelinmek isteniyorsa haftada 1 ya da 2 seans yeterli olacaktır.

1 SEANSLIK PAKET

850 TL

  • 1 Seans 30 dakika İnfraredli ve vacumlu yürüyüş bandı kullanımı
  • 1 seans 15 dakika Roll Masajı (Lenfatik Drenaj) kullanımı
SATIN AL

10 SEANSLIK PAKET

5000 TL

  • 10 Seans 30 dakika İnfraredli ve vacumlu yürüyüş bandı kullanımı
  • 10 seans 15 dakika Roll Masajı (Lenfatik Drenaj) kullanımı
SATIN AL

20 SEANSLIK PAKET

7000 TL

  • 20 Seans 30 dakika İnfraredli ve vacumlu yürüyüş bandı kullanımı
  • 20 seans 15 dakika Roll Masajı (Lenfatik Drenaj) kullanımı
SATIN AL

Palms Daily YAZILARIMIZ


TÜMÜNÜ GÖR

Sizden Gelenler Müşteri İncelemeleri


YORUM YAP

Merak Edilenler SIKÇA SORULAN SORULAR

Daha fazla sorularınız için iletişime geçebilir, deneme seansımıza katılarak merak ettiklerinize en iyi cevapları kendiniz bulabilirsiniz :)